داستان قصه ها

حتما تا حالا قصه های مختلفی رو شنیدید و یا تعریف کردید قصه های زیبایی که علی رقم موضوعشون ،بسیار جذاب و دوست داشتنی بودند. اما تا حالا توجه کردین به قصه های زندگیمون؟قصه هایی پر از لحظات شاد و غم انگیز ،پر از ترس و هیجان، پر از لحظات تنهایی و حضورهای دست جمعی،پر […]

حتما تا حالا قصه های مختلفی رو شنیدید و یا تعریف کردید
قصه های زیبایی که علی رقم موضوعشون ،بسیار جذاب و دوست داشتنی بودند.
اما تا حالا توجه کردین به قصه های زندگیمون؟قصه هایی پر از لحظات شاد و غم انگیز ،پر از ترس و هیجان، پر از لحظات تنهایی و حضورهای دست جمعی،پر از زیبایی و حتی زشتی که همگی هم خواندنین هم شنیدنی.

شخصیت اول قصه را هیچ وقت نمیشه از قصه‌حذف کرد چون اون قصه مختص اون شخصه و شخص اصلی داستان باید قصه خودش رو باور کنه تا بتونه مسیر داستانش رو پیش ببره و قهرمان قصه خودش بشه.
به اندازه همه انسانها قصه وجود دارد و هیچ دو قصه ای شبیه هم نیستند
همه قصه ها خوندنی و شنیدنی ان و همشون گفته میشن حتی اونهایی که در سینه یک شخص باقی میمونند برای خود اون شخص بازگو میشن .

تا حالا به قصه اطرافیانتون گوش دادین؟خیلی از ما حتی قصه نزدیک ترین عزیزانمون رو نمی دونیم،خیلی ها با هم زندگی مشترک دارند ولی قصه همدیگه رو‌که نمی دونند هیچی تازه قصه مشترک هم ندارند،خیلی از پدر و مادر ها قصه فرزندانشون رو نمی دونند و البته برعکس،خیلی ها تصور میکنن قصه نزدیکان رو میدونن اما قصه ها در دل و ذهن شکل میگیرن و تا گفته نشن شما اونها رو کامل نمی دونید.

قصه ها دیدنی نیستن،شنیدنی هستن.

اگر دلهامونو صاف و ذهنمون رو شفاف کنیم میتونیم به قصه های همدیگه گوش بدیم و شناختمون از هم‌بیشتر بشه .
میتونیم قضاوتهای عجولانه و ناآگاهانه رو کنار بذاریم و بشیم گوش شنوا .
چه بسا قهرمان قصه اطرافیانمون بشیم.

اگر قصه های همدیگه رو درست بشنویم دیگه دلی تنها نمی مونه و قصه ای ناگفته رها نمیشه
«برای خواندن قصه ها نیازی نیست سراغ کتاب قطور افسانه های کهن بریم،کافیه به قصه امروز عزیزانمون گوش بدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز